Evse

<
>

BOSCH MESM731M VİTAEXTRACT YAVAŞ SIKIM MEYVE SIKACAĞI

Ürün Puanı: 0.0/10 (0 oylama)

Ücretsiz Kargo 1-7 İşgünü İçinde Kargoya Verilecektir.
Fiyat : 1569.00 TL
% 18 KDV dahil : 1851 TL
Kazancınız : 370 TL
% 20 İndirimli Fiyat : 1481 TL
Sepet Ekle
Sepet Ekle
Lütfen bekleyinÜrün sepete ekleniyor...
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
Bu ürün için henüz bir yorum yazılmamış.
Ürün
İsim ve Soyisim
Telefon
Mesajiniz

KATI MEYVE SIKACAĞI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

  • Motor Gücü

Katı meyve sıkacağı alırken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri de katı meyve sıkacağının sahip olduğu motor gücüdür. Bir katı meyve sıkacağının motor gücü ne kadar yüksekse içine atılan meyvelerden o kadar çok su çıkarabilir. Hatta havuç gibi bazı sert sebze ve meyvelerden su çıkarabilmek zor olduğundan motor gücü düşük olan cihazlar bu tarz meyvelerden su çıkaramaz. Bir katı meyve sıkacağını verimli bir şekilde kullanabilmek için en az 700 Watt olması gerekmektedir.

  • Meyve Giriş Alanının Büyüklüğü

Meyve giriş alanı büyük olan katı meyve sıkacakları kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Geniş bir giriş alanına sahip olan bir katı meyve sıkacağı ile tek seferde bir elma ya da armut gibi meyvenin suyunu sıkmak mümkündür. Meyve giriş alanı küçük olan cihazlarda meyveleri bölme ve her bir parçayı tek tek atma gibi uğraştırıcı durumlar söz konusu olacaktır.

  • Filtre Delikleri

Sıktığınız meyveden maksimum verimi alabilmek, posasının en kuru şekilde kalmasını sağlamak için katı meyve sıkacağı alırken cihazın filtre deliklerine dikkat edilmelidir. Filtre delikleri küçük olduğu taktirde sıkılan meyveden en yüksek verimi elde etmek mümkün olmaktadır.

  • Garanti

Herhangi bir elektrikli ev aleti alırken de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alan garanti durumu, katı meyve sıkacağı alındığı durumda da önem arz ediyor. Piyasada 2-3-4 yıl  gibi garanti süresi veren markalar yer alıyor. Bu markaların tercih edilmesi cihazınızı verimli bir şekilde kullanmaya devam etmeniz için önem arz ediyor.

Katı meyve sıkacağı aldığınız markanın geniş bir servis ağı olmaması karşılaştığınız olumsuz durumlarda cihazınızı yeniden kullanmaya başlamanızı engelleyeceğinden ürünü alırken markanın geniş bir servis ağı olup olmadığına dikkat etmek önem arz ediyor.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için mağazalarımıza gelebilir ya da online müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kayıt esnasında kullandığınız E-Posta adresini aşağıdaki kutucuğa yazıp, gönder butonuna tıklayın.

Yeni şifre değiştirmeniz ile ilgili talimatlar size mail olarak gönderilecektir.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz
güncel haber