Evse

<
>

VADİ 81130 MASA TAKIMI 26

Ürün Puanı: 0.0/10 (0 oylama)

ücretsiz kargo 1-7 işgünü içinde kargoya verilecektir
Fiyat : 1833.00 TL
% 18 KDV dahil : 2163 TL
Kazancınız : 433 TL
% 20 İndirimli Fiyat : 1730 TL
Sepet Ekle
Sepet Ekle
Lütfen bekleyinÜrün sepete ekleniyor...

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ 1 MASA VE 4 SANDALYEDEN OLUŞMAKTADIR.

VADİ 81130 MASA                    Y:75 G:80 U:130

NEHİR 66 SANDALYE             Y:92 G:42 U:37

MASA: SABİT MASA + SANDALYE: METAL SANDALYE / SOHO KUMAŞ

DEMONTE OLARAK GÖNDERİLİR.

 

İnternet ve mağaza fiyatları farklılık gösterebilir, mağaza fiyatları için ''mağazalarımız'' bölümünden size yakın mağazadan fiyat alabilirsiniz.

Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerde DEĞİŞİM ve İADE işlemi yapılamamaktadır.

 

Demonte olarak üretilen ürünlerimiz kurulduktan sonra tekrar paketlenemediği ve mobilya ürünlerinin kurulumu sonrası iadesi olmadığından dolayı KURULMUŞ ve KULLANILMIŞ ürünlerin iadesi yoktur.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
Bu ürün için henüz bir yorum yazılmamış.
Ürün
İsim ve Soyisim
Telefon
Mesajiniz
MUTFAK MASASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
 
Mutfak masası seçerken, masanın mutfağı fazla daraltmaması, çabuk lekelenmemesi, kolay temizlenmesi ve elbette mutfağın tarzına ayak uydurması başlıca seçim kriterleridir. Yemek odasına büyük ve masif ahşap masalar seçerken, mutfak için az yer kaplayan, hafif malzemeden üretilmiş ve çizildiğinde içimizin acımayacağı bir mobilyayı tercih ederiz. Evsenin mutfak masaları, pek çok farklı tarza hitap eden, kullanışlı bir ürün yelpazesi oluşturuyor.
 
Cam bir mutfak masası oldukça kullanışlı olabilir çünkü hemen her renge uyacaktır. Cam mobilyanın bir başka avantajı da, camın arkasını da gördüğümüz için, bakış alanımız kesintiye uğramaz ve böylece mekanı geniş algılarız. Mobilya yer kaybettirmemiş gibi olur. Bu tip bir masa, modern tarzda, başka metal aksesuarların da kullanıldığı mutfaklara daha çok yakışacaktır.
 
Geniş ve sıklıkla yemek yenilen mutfaklarda, misafir ağırladığınız günler için, açılır kapanır (yukarıdaki modele kitabeli deniyor) bir masa edinmek isteyebilirsiniz. Özellikle Pazar kahvaltıları için misafiri eksik olmayanların hoşuna gidecektir. Bu tip masalar sadece mutfaklarda değil, yemek odalarında da son derece işe yarar. Sofra kalabalık olmadığında, masanız boşuna yer kaplamaz.
 
Hafif yana doğru açılan ayaklarıyla sade ama farklı durmayı başaran mutfak masalarından arıyorsanız tabiî ki adresiniz www.evse.com Burada açılır kapanır modellerigörüyorsunuz ama kitabeli olmayan modeller de mevcut ve daha ucuz..Sade mutfaklarda, aksesuar yerine bu tip desenli bir masa ile ortama gereken enerjiyi katabilirsiniz.
 
Daha fazla bilgilendirme için mağazalarımıza veya online müşteri temsilcimize bağlanarak bilgi alabilirsiz

Kayıt esnasında kullandığınız E-Posta adresini aşağıdaki kutucuğa yazıp, gönder butonuna tıklayın.

Yeni şifre değiştirmeniz ile ilgili talimatlar size mail olarak gönderilecektir.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz
güncel haber