Evse

<
>

TEFAL DELFİNİ SU ISITICI 1.5 LT

Ürün Puanı: 0.0/10 (0 oylama)

ücretsiz kargo 1-7 işgünü içinde kargoya verilecektir
Fiyat : 191.00 TL
% 18 KDV dahil : 225 TL
Kazancınız : 45 TL
% 20 İndirimli Fiyat : 180 TL
Sepet Ekle
Sepet Ekle
Lütfen bekleyinÜrün sepete ekleniyor...

Yüksek Kapasiteli, Güçlü ve Dayanıklı Su Isıtıcı

 

  • 1,5 Litre Su Kapasitesi
  • 2400 W Güç

Gizli Isıtma Materyali

Parlak paslanmaz çelik taban tortu birikimini asgari düzeye indirir. Su ısıtıcısının taban kısmında bulunan gizli ısıtma materyali

sayesinde su hızlıca kaynar. Aynı zamanda bu materyal su ısıtıcının kolayca temizlenmesini sağlar.

360° Dönebilen Taban

Kablosuz tasarımı sayesinde 360° dönebilen taban kullanımı kolaylaştırır.

Çıkarılabilir Kireç Çözücü Filtre

Su ısıtıcısının da suyun da temiz kalmasını sağlar.

Otomatik Kapanma

Su yeterince ısındıktan sonra kendiliğinden kapanır.

İnternet ve mağaza fiyatları farklılık gösterebilir, mağaza fiyatları için ''mağazalarımız'' bölümünden size yakın mağazadan fiyat alabilirsiniz.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
Bu ürün için henüz bir yorum yazılmamış.
Ürün
İsim ve Soyisim
Telefon
Mesajiniz

SU ISITICISI(KETTLE) ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Su ısıtıcıları, geniş ailelerden, bekâr yaşayanlara kadar herkes için vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılır.  Su ısıtıcılarının kapasiteleri 1,5-2 litreye kadar değişir. Yaşam tarzına ve ailedeki kişi sayısına göre doğru tercihin yapılması önerilir.  Örneğin, su ısıtıcısı sadece bir fincan çay için kullanılacaksa,  ön ısıtmaya gerek duyulmayan modeller tercih edilebilir.

Paslanmaz çelik su ısıtıcıları, plastiklere kıyasla suyu daha uzun süre sıcak tutar. Su seviye göstergesinin kolay okunabilir olmasına dikkat edilebilir.  Su ısıtıcısının, mutfağın stiline uyumuna önem verilebilir.  Kısacası, kişiye göre su ısıtıcılarının tasarımı, satın alırken tercih sebebi olabilir.

Su ısıtıcı satın alırken önem verilmesi gereken diğer bir konu da;  cihazın güvenlidir. Cihazın suyun kaynama anında, elektrik kesintisi yaşandığında veya gövde kısmı kaldırıldığına otomatik olarak kapanması,  güvenli kullanım için önemli bir konudur.  Ayrıca, sadece cihazın kapağı kapalı iken çalışabilme özelliği de,  aranılan kriterler arasında olabilir.

Su ısıtıcılarında, çıkartılabilen ve yıkanabilen kireç filtreli olan modeller tercih edilebilir. Plastiklere kıyasla, paslanmaz çelik modellerin iç ve dış yüzeylerinin temizliği daha kolay olmaktadır. Cam modeller ise hijyen bakımından daha güvenilir olsalar da,  oluşabilecek çatlaklar tehlike yaratabilir.

Su ısıtıcısının taşıması ve kullanımının rahat olması da önemlidir. Genellikle gövdesi yuvarlak olan modellerin,  tutma yerlerinin pozisyonu dolayısıyla kaldırılması daha kolay olur. Ayrıca,  tutma yerlerinin buhardan uzak olması tavsiye edilir.

Siz de, bu öneriler ile kendinize en uygun su ısıtıcısını seçebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için mağazalarımıza gelmeniz ya da online müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kayıt esnasında kullandığınız E-Posta adresini aşağıdaki kutucuğa yazıp, gönder butonuna tıklayın.

Yeni şifre değiştirmeniz ile ilgili talimatlar size mail olarak gönderilecektir.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz
güncel haber