Evse

<
>

ROWENTA RO5239TA COMPACTEO ERGO MOR TOZ TORBALI ELEKTRİK SÜPÜRGESİ

Ürün Puanı: 0.0/10 (0 oylama)

ücretsiz kargo 1-7 işgünü içinde kargoya verilecektir
Fiyat : 614.00 TL
% 18 KDV dahil : 725 TL
Kazancınız : 145 TL
% 20 İndirimli Fiyat : 580 TL
Sepet Ekle
Sepet Ekle
Lütfen bekleyinÜrün sepete ekleniyor...
  • 750 W Güç ile A Sınıfı Enerji Verimliliği
  • Sert Zeminde %100 TTP ile A Sınıfı Toz Toplama Performansı

Enerji Tasarrufu

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge 2200 W motor gücüne sahip

elektrik süpürgelerine eş değer temizleme performansını, %50 daha az enerji tüketimi sağlar.

Güçlü Performans

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge "Compacteo ™ Ergo",

yüksek verimli emme başlığı sayesinde hem halı hem de sert zeminde optimum temizlik sonuçları sunar.

Kolay Taşıma

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge Ergonomik taşıma kolu ile kolaylıkla taşıma ve

taşıma kolaylığı için özel kaplamalı taşıma kolu.

Kolay Saklama

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge Kompakt boyutları sayesinde dolapta

kolayca saklayabilirsiniz.

Geniş Toz Torbası Kapasitesi

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge Kompakt tasarım 3L'lik optimum

hazne kapasitesi ile birleşti.

Güçlü Filtreleme

ROW RO5239TA Compacteo Ergo Mor Toz Torbalı Süpürge Wonderbag Compact, mikropartiküllerin

(polen, akarların ...)% 96'sını filtreler, bu nedenle alerji riskini azaltır.

 

İnternet ve mağaza fiyatları farklılık gösterebilir, mağaza fiyatları için ''mağazalarımız'' bölümünden size yakın mağazadan fiyat alabilirsiniz.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
Bu ürün için henüz bir yorum yazılmamış.
Ürün
İsim ve Soyisim
Telefon
Mesajiniz

Elektrikli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

1. Watt Gücüne

Yüksek güç mutlaka iyi bir performansın göstergesi değildir. Güç, kullanılan elektriğin miktarı ile ilgilidir ve toz alımına bir etkisi yoktur. Tüm üreticiler şimdiye kadar tüm ürünlerine watt ve airwatt cinsinden değerler biçmişlerdir. Elektrikli motorların gücüne göre değerlendirilmesi yıllar boyunca ''güç'' kavramını  ''performans'' ile karıştırılmasına neden olmuştur. Oysa watt ve airwatt elektrikli süpürgenin toz çekim gücünü değil, motor gücünü gösteriyor. Bu nedenle elektrikli süpürge alırken çekim gücüne dikkat etmek gerekir.

2. Pratik Olmasına

Hangi tür elektrikli süpürge alırsanız alın, kullanımının kolay olmasının istendiğini bilinen bir gerçektir. Mevcut kullandığınız süpürgenin sevmediğiniz taraflarını belirlemek bir sonraki elektrikli süpürgenizde neye odaklanmanız gerektiğini açıkça ortaya koyabilir. Yeni bir elektrikli süpürge alırken ürünün ağırlığına ve kişiye göre değişebilecek tercihleri (dikey veya silindir vs) önceden belirlemekte fayda var. Ayrıca ürünü ilk denediğinizde sizi yormayacak, manevra kabiliyeti yüksek ürünler tercih ederseniz hem mobilyalar çevresinde kullanması daha kolaylaşacak hem de daha az efor sarfedeceksinizdir.

3. Sessiz Olmasına

Ses seviyesi de dikkat edilmesi gereken faktörlerden biridir. Bazı elektrikli süpürgeler dayanılması zor ses seviyelerine sahiptir, olması gereken ise temizlik esnasında en azından telefonun veya kapının çaldığını duyacak seviyedeki elektrikli süpürgeler tercih edilmelidir. Somut bir örnek vermek gerekirse standart bir elektrikli süpürgenin ses seviyesi 78 desibelken, en sessiz olanınki ise normal konuşma düzeyi olan 68 desibeldir. Gürültünün her 3 desibelde iki kat arttığını göz önünde bulundurursak, 68 ile 78 desibel arasında ciddi bir fark vardır.

4. Toz Torbalı Olmasına

Son yıllarda toz torbasız ve su filtreli süpürgelerin toz torbalı modellerden çok satmasına rağmen , toz torbalı modeller hala revaçta olma özelliğini korumaktadır. Çünkü Yeni nesil toz torbalı süpürgelerin çoğunda aynı sulu ve torbasız modellerde olduğu gibi hava çıkışında hepa veya benzeri filtreler bulunmakta buda aslında dışarıya atılan toz miktarında önemli oranda azalma kaydetmiştir.

5. Toz Torbasız Olmasına (Yüksek Filtrasyona Sahip ise)

Çok önemli ancak çoğu zaman gözden kaçırılan noktalardan biri ise çekilen tozun hazne içerisinde kalabilmesidir. Yüksek korumalı filtrasyon sayesinde hazne içine çekilen tozlar tekrar elektrikli süpürgenin hava çıkışından evimize yayılmazlar.

6. Hepa Filtreli Olmasına

Piyasadaki çoğu elektrikli süpürge bu filtrasyon bakımından yeterli düzeydedir. Ancak evinizdeki ahav kalitesinden hassas derecede etkilenebilecek olan astım ve alerji hastaları için havayı daha iyi filtre eden daha yüksek korumalı HEPA filtreler tavsiye edilmektedir. Bir HEPA (Yüksek Verimli Partikül Filtresi) filtre, astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partiküllerini yakalar. HEPA filtre 0.3 mikron boyutundaki partiküllerin 99.97% 'sini filtreler. Ev standartları esas alındığında bu oran oldukça iyi bir filtrasyon seviyesidir. HEPA filtrelerinin farklı filtrasyon seviyeleri vardır - filtre numarası büyüdükçe daha fazla partikül filtre edilir. Hiçbir toz partikülünün kaçmaması için HEPA filtre ile birlikte süpürgenin kendisinin de hava geçirmez olması gerekir.

7. Marka Bilinirliğinin Yüksek Olmasına

Bilindik Marka olması ürünün garanti dahilinde yaşanacak problemlerin çözülmesini garantiye alır. Ancak her şeyi üreten firmalar yerine İşi sadece süpürge olan firmaların tecrübesi üretilen süpürgenin kalitesini diğer her şeyi üreten firmalara göre 1 gömlek yukarı taşır.

8. Aparatlarının Kalitesine

Çoğu firma aparatların kalitesine garanti vermez. Ve eğer gerçekten kötü malzemeden yapıldı ise bazen ilk kullanımda bile kırılabilir. Önce tüm aparatlarına da garanti veren firmalar tercih edilmeli, eğer bu yoksa süpürgenin üretim menşeine bakılmalı. Avrupa yada amerikada üretilen ürünler tercih sebebi olmalı.

9. Garanti Süresinin Uzun Olmasına

Bir elektrikli süpürgenin kalitesi ürünün sadece 1-2 yıl mı yoksa daha uzun yıllar boyu mu dayanabileceğini de gösterebilir. Dayanıklılık değerlendirildiğinde elektrikli süpürgenin malzeme kalitesi de dikkate alınmalıdır. Bu faktörün diğer bir göstergesi ise ithalatçı firma tarafından ürüne verilen garanti süresidir, eğer ürünlerin motoruna ayrı bir garanti veriliyorsa gözden kaçırmamak gerekir.

10. Halı Kaplı Zemin Fazla ise İçin Dövücü Fırçalı Olmasına

Hızlı yaşam şekilleri ile duvardan duvara halılar neredeyse evimizde yok denecek kadar azaldı. Bu yüzden evinizde az miktarda halı mevcut ise alacağınız ürünün halı dövücü fırçalı olmasına gerek yok. Ancak Astım ve alerjiniz var ise az halınızda olsa mutlaka bu özelliğin olmasına dikkat edilmeli. Çünkü Halı dövücü Fırça Halınızın tüylerini tarayarak derinlemesin temizlik yapmanıza olanak verir. Halı Dövücü Fırça astım alerjisi olanlar için sadece halılarda değil aynı zamanda yatak ve koltuklarınızdaki Toz akarlarınında (mite) azalmasında önemli ölçüde etkilidir.

11. Yaygın Teknik Servis Ağı Olmasına

Tabikide Yaygın Servis ağı önemli, ancak size yakın servisi olmasada bazı markaların evinizden ürünü aldırıp evinize teslim etme özelliği mevcut bu tür markaları tercih etmekte fayda vardır.

 

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için mağazalarımızdan ya da online müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz

Kayıt esnasında kullandığınız E-Posta adresini aşağıdaki kutucuğa yazıp, gönder butonuna tıklayın.

Yeni şifre değiştirmeniz ile ilgili talimatlar size mail olarak gönderilecektir.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz
güncel haber