Evse

<
>

EDAŞ SUDE BAZA ÇİFT KİŞİLİK (180X200)

Ürün Puanı: 10.0/10 (1 oylama)

ücretsiz kargo 1-20 işgünü içinde kargoya verilecektir
Fiyat : 2336.00 TL
% 18 KDV dahil : 2756 TL
Kazancınız : 551 TL
% 20 İndirimli Fiyat : 2205 TL
Sepet Ekle
Sepet Ekle
Lütfen bekleyinÜrün sepete ekleniyor...

ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ

* Çelik iskelet
* 8 mm Kaplama Sunta
* Estetik görüntü
* Basınç destekli amortisör
* 27 cm derinlik
* Çocuk Kilidi
* Deri Kumaş

Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerde DEĞİŞİM ve İADE işlemi yapılamamaktadır.
 
Demonte olarak üretilen ürünlerimiz kurulduktan sonra tekrar paketlenemediği ve mobilya ürünlerinin kurulumu sonrası iadesi olmadığından dolayı KURULMUŞ ve KULLANILMIŞ ürünlerin iadesi yoktur.

 

İnternet ve mağaza fiyatları farklılık gösterebilir, mağaza fiyatları için ''mağazalarımız'' bölümünden size yakın mağazadan fiyat alabilirsiniz.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
Bu ürün için henüz bir yorum yazılmamış.
Ürün
İsim ve Soyisim
Telefon
Mesajiniz

BAZA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

1. Bazanın Ölçüsü: Baza alacaksanız ilk olarak bakmanız gereken şey ölçülerdir. Standartlarınız neler? Bazadan ne gibi bir beklentiniz var? Ne kadar genişliğe sahip bir yatakta uyumak istiyorsunuz? Bu soruları kendinize sorup, sizin için ideal ölçüler nelerse ona uygun bir tercihte bulunmalısınız. Aksi halde sonuç büyük bir hüsran olabilir.

2. Kullanılan Ahşap MalzemeBazalarda düşülen en önemli hatalardan birisi kullanılan ahşap malzemenin kalitesine dikkat etmemektir. Bazaların sadece dış görünüşten ibaret olmadığınız, bazanın temelinde ahşap kısımların olduğunu unutmamalı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tarzda kaliteli ürünler olduğundan emin olun.

3. Kullanılan Diğer Mazlemeler: Bazaların alt kısmında yani depolama yaptığınız alanın zemininde kullanılan malzeme de dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi diyebiliriz. Bazanın içine ağır eşyalar koyacaksanız eğer zeminin sağlam olması, yıpranmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması size avantaj sağlayacaktır. İşte tam da bu yüzden sunta kullanılan bazalardan uzak durmakta fayda var.

4. Sandık MekanizmasıBazaların bu denli fazla tercih edilmesinin temel sebebi sandık özelliğidir. Bazanın içine fazla eşyalar, kıyafetler saklanır ve böylelikle evdeki dağınıklıktan da kurtulursunuz. Burada dikkat etmeniz gereken noktada bazadaki mekanik aksamın emniyet kilidinin olup olmadığıdır. Yani bazayı açtığınız zaman bir anda kapağın üstünüze düşmesini istemezsiniz. Sizler için böyle bir durum çok problem yaratmayacak dahi olsa da, çocuklar için büyük problem yaratacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca kapak kısmının açılmasını önleyen bir kilidin olması da çocukların bazayı kendi başlarına açmalarını engelleyecektir.

5. Sağlamlık: Baza konusunda ilk etapta dikkat edilmesi gereken şey sağlamlık. Alacağınız ürün ne kadar sağlam olursa o kadar uzun süreli kullanım imkanı sunacaktır. Bunun yanı sıra güvenlik konularında da sağlamlığın önemli yeri olduğunu unutmamakta fayda var.

6. Mekanizma: Bazaların bu denli işlevsel olmasının temel sebebi içinde kullanılan mekanizma. Bu mekanizma sayesinde bazanızı çok fazla zorlanmadan kaldırabiliyor ve işlevsel özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu noktada bazadaki mekanizmanın yatağın ağırlığını kaldırabiliyor olması çok önemli bir hale geliyor. Aksi halde siz bazanın içini doldururken ya da oradan bir şeyler alırken bazanın aniden kapanması sonucu ciddi yaralanmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

7. Üretici Firma ve Fiyat: Baza alırken ilk etapta karşınıza çıkan olan unsurlar fiyat ve üretici markadır. Kaliteli bir baza alabilmek adına elinizi biraz cebinize atmanız gerekiyor. Baza içinde kullanılan mekanizma, sağlam malzeme vs gibi unsurlar fiyatı arttıran etkenler. Aynı zamanda güvenilirliği yüksek markaları da olabildiğince kaliteli bir model seçmenize olanak sağlayacaktır.

Daha fazla bilgilendirme için mağazalarımıza veya online müşteri temsilcilerimize bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Kayıt esnasında kullandığınız E-Posta adresini aşağıdaki kutucuğa yazıp, gönder butonuna tıklayın.

Yeni şifre değiştirmeniz ile ilgili talimatlar size mail olarak gönderilecektir.

Kayıtlı E-Posta Adresiniz
güncel haber